+48 733 099 933

Domy szkieletowe

Domy szkieletowe

 

Niewątpliwie przyszłość naszego budownictwa stanowią domy szkieletowe. Z tą nowoczesną technologią wiąże się szereg zalet, takich jak choćby szybkość budowy, funkcjonalność wzniesionego za jej pomocą obiektu czy też wreszcie wyposażenie go we właściwości termoizolacyjne, które w zmiennym klimacie europejskim niejednokrotnie okazują się być na wagę złota. Za stawianiem domów szkieletowych przemawiają również względy estetyczne. Stylowe konstrukcje z drewna na ogół znakomicie komponują się z otoczeniem, idealnie wtapiając się w naturalne tło krajobrazowe.

Twórcy drewnianych domów szkieletowych stawiają nie tylko na oryginalność swoich projektów, ale także na ich uniwersalność. W efekcie coraz częściej spotyka się je w różnych miejscach, nie tylko w dużych miastach, takich jak Wrocław, Kraków czy Rzeszów, ale także w mniejszych miejscowościach rozsianych na terenie województwa małopolskiego i dolnośląskiego (np. w Rybniku). Mieszkańcy takich domów cenią je sobie za wygodę użytkowania oraz ich ekonomiczność i energooszczędność. Domy szkieletowe z drewna są też ergonomiczne i ekologiczne, nie powodują zanieczyszczeń środowiska naturalnego. Wszystko to sprawia, że grono ich zwolenników na całym świecie z roku na rok stale się powiększa.

Naszą ofertę kierujemy głównie do mieszkańców pobliskiego Rybnika, a także do osób mieszkających w Krakowie, Rzeszowie i we Wrocławiu. Jeśli jednak jesteś zainteresowany postawieniem drewnianego domu przy wykorzystaniu technologii szkieletowej w mniejszej miejscowości, zwłaszcza znajdującej się na terenie Małopolski i Dolnego Śląska, ta oferta jest również dla Ciebie.

Przykładamy ogromną wagę do tego, aby zagwarantować naszym Klientom maksimum zadowolenia ze współpracy. Dzięki temu wszyscy mogą liczyć na naszą pomoc w dziedzinie projektowania i budowy domów szkieletowych. W przyszłości planujemy poszerzyć zasięg terytorialny naszego działania także o kolejne regiony.